BMW 5,20 Kiralama
 • BMW 5,20 Kiralama
 • 520
 • 520
 • 520

BMW 5,20 Kiralama

 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • :

Araç Ek Bilgileri


Direksiyonuna geçtiğiniz andan itibaren bir daha ayrılmak istemeyeceğiniz lüks araç kiralama seçeneklerimiz arasında olan BMW 5.20 kiralama hizmetimiz ile yüksek performans ve konforlu sürüşün keyfini çıkartabilirsiniz. BMW´nin vazgeçilmez modelleri arasında olan 5.20 ile gücün keyfini çıkarın. Mükemmel bir tasarım harikası olan BMW 5.20 modern şekli ile ve hatlarının zarafetiyle daha ilk bakışta etkileyicidir.
4.150
KİRALA

Araç Donanımı

Direksiyonuna geçtiğiniz andan itibaren bir daha ayrılmak istemeyeceğiniz lüks araç kiralama seçeneklerimiz arasında olan BMW 5.20 kiralama hizmetimiz ile yüksek performans ve konforlu sürüşün keyfini çıkartabilirsiniz. BMW'nin vazgeçilmez modelleri arasında olan 5.20 ile gücün keyfini çıkarın. Mükemmel bir tasarım harikası olan BMW 5.20 modern şekli ile ve hatlarının zarafetiyle daha ilk bakışta etkileyicidir. Geniş jant tabanı, çarpıcı led lambaları, ön tasarımdan arka tasarıma kadar dinamik orantılarıyla birbirini tamamlayarak tutarlı şekilde uygulanmıştır.

 

Performans beklentinizi en üst düzeyde tutacak olan BMW 5.20 ile araç kullanmanın tadına varacaksınız. İç tasarımındaki konsolundan kapılara kadar kendini gösteren şıklık ile gözlerinizi alamayacaksınız. Yüksek donanım ve güvenlik özelliği ile imajınızı yükseltecek bir araç istiyorsanız BMW 5.20 serisini rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Şehir içi ve şehir dışı tüm yolculuklarınızda maksimum konfor sağlayarak sizi kendisine hayran bırakacak bir araç. BMW 5.20 kiralama hizmetimiz ile aracın; cd çalar, yol bilgisayarı, sürücü yan ve yolcu hava yastığı, hidrolik direksiyon, elektrikli aynalar, park sensoru, çelik jantlar, merkezi kilit sistemi, alarm, sunroof, sis lambası ve 4 bölgeli opsiyon el klima özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Engebeli, çukur veya düz asfalt olsun amortisör kontrolü ile her yol ve sürüş tarzınıza uygun yürüyen bir aksam bulunuyor. Bu daha fazla yol tutuşu sağlayarak, sarsmadan sorunsuz bir şekilde sürüş konforu sağlayacaktır.

 

Gerçek bir adrenalin tutkunuysanız BMW 5.20 ile performansın doruklarına çıkacaksınız. Dinamik duruşu ve sportif ruhu ile sizi yansıtacak olan bir araç olması sizi içine çekmek isteyecek. BMW 5.20 kiralama hizmetimiz ile sizlere daha güvenli ve rahat sürüş deneyimini yaşatmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinizin konforlu yolculuğunuzu düşünerek temiz, bakımı yapılmış, güvenilir ve sorunsuz olan araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Tüm BMW tutkunlarını bekliyoruz...Burada gösterilen araçlar, söz konusu gruplar için örnek teşkil etmektedir. Malesef size kesin bir marka veya model taahüt edemiyoruz. Kiralanacak aracın markası ve modeli kiralama saatindeki uygunluk durumuna göre söz konusu gruba dahil araçlardan biri olarak yetkililerce belirlenecektir.