TRİGEL KAYIŞI DEĞİŞİMİ


Trigel Kayışı Değişimi

Tosbağa, Kaplumbağa, Vosvos... Şimdi ise yeni ismiyle Volkswagen Beetle insanı 30 yaşındayken bile 5 yaşındaki çocuk gibi sevindiren bir araç. Görünümünde oynamalar olsa da hala günümüzde parmakla gösterilen tek araç.

 

Volks-wagen Almanca'da "halk arabası" anlamına gelmektedir.1938'den bu yana Almanya'nın ürettiği ekonomik otomobil modeli olan ve Dünya'nın en çok satılan modeli olması ile gerçekten de halk arabası anlamını layığı ile taşımıştır.

İnsanların ilgisini pahalı bir spor arabadan daha çok çekmesi, sevimli ve basit yapısıyla uzun yıllar hizmet etmesi onu geleneksel bir araç haline getirmiştir. Üretildiği her dönemde piyasaya imzasını attı. Yıllar sonra araç daha büyük, daha iddialı ve daha modern bir görünüme kavuştu. Üzerinde oynamalar yapılarak Volkswagen Beetle ismiyle yeni görünümüne ulaştı. İnce direksiyon ve hafif özelliği ile bize geçmişi anımsatsa da iç dizayndaki yenilikler günümüz teknolojisiyle birleşiyor. Araç içindeki sadelik ön plan da olsa da tüm donanımlara fazlasıyla sahip. Konforlu, direksiyon ve koltuğun her türlü ayarlanabiliyor olması sürücülere oldukça rahat bir kullanım sağlıyor. Volkswagen Beetle geleneklerinin dışına çıkmayarak üç kapılı ama içi oldukça ferah dizayn edilmiştir. Ayrıca ses yalıtımı konusunda da oldukça başarılı olan Beetle ile dışarıdan gelen sesleri duymasanız bile etrafınızdaki gözlerin sevinçle size baktığınızı görebilirsiniz. Hız sabitleyici özelliği ,ön ve arkada bulunan park sensorları ,katlanabilen koltuklar,parlak ve belirgin led lambaları,sessiz motoru ve aksesuarları ile kullanıcılarını bekliyor. Beetle'ın klasik tarzı ve alışılmadık görünümü bizi kendine çekip aracı kullananları geçmişten günümüze getiriyor.

 

Volkswagen firmasının bu yeni çehreli aracı Volkswagen Beetle "namı değer vosvos" sportif ve estetik tasarımı ile geçmişten günümüze nasıl geldiğini keşfedebilirsiniz. Şunu unutmayalım ki Volkswagen Beetle'ın tek rakibi yine kendisi...

 

Yaşam idame etmek için bazı gereksinimlere ihtiyaç duyarız. Araçlar bunların başında gelir.

İstanbul gibi büyük şehirlerde bir semtten diğer semte toplu taşıma araçlarıyla gitmek gerçekten ciddi zaman kaybıdır. Rahatımıza düşkün bir toplumuz tabi imkanlar dahilinde..

Hemen hemen her hanede bir araba var artık fakat bu imkanlara sahip olamayanlar hatta hiç arabaya sahibi olmayı düşünmemiş olanlarda vardır eminim. Araç kiralama şirketleri yaygın olarak piyasada yerini almıştır. Dilediğiniz her model aracı ücret karşılığı kirlayabiliyorsunuz. Volkswagen polo kiralama en çok tercih edilen araç modelidir. Genelde gezinti amaçlı kiralama yapanlar için iyi bir tercih. Şık ve spor görünümüyle meraklılarına hitab ediyor. Ayrıca volkswagen polo kiralama ile sağlamlılığı ile de anılmaktadır. Spor ve clasic modelleriyle piyasada yer almıştır. Fiyat olarak ekonomik olup araç kiralayan şirket tarafından temiz kullanılmış ve iyi bakımı yapılmış araçlar vitrinlerde yerini almaktadır. Günümüz ekonomik koşullarına bakıldığında araç kiralamak araç sahibi olmaktan maddi anlamda ve sorumluluk anlamında çok çok daha iyi. Çünkü özel bakımı yapılmış kasko ve trafik sigortası olan araçlar müşterilere kiralamak amacıyla sunuluyor. Ayrıca sadece ihtiyaç olması durumunda kiralanabilmesi gayet ihtiyaç giderici duruyor. Sizlerin yapması gereken kiraladığınız aracı temiz ve dikkatli kullanmak sadece. Gerisini araç kiralayan firma zaten en iyi ve profesyonel şekilde hallediyor.Güvenliğiniz ve konforunuz için herşey düşünülmüştür.Volkswagen polo kiralama ile keyifli sürüşler..