Peugeot 301

Peugeot 301

  • :
  • :
  • :
  • :
  • :

Araç Ek Bilgileri


900
KİRALA

Araç Donanımı

Sağlam bir araç ve tasarım harikası olan Peugeot 301, modern çizgilerde güçlü bir otomobil. Sağlamlık ve güvenlik ön planda tutularak tasarlanan Peugeot 301, geniş iç mekanları ile de sizlere konforlu bir yolculuk keyfi sunuyor. Aracın şık detayları ve krom ayrıntıları ile de görsel bir şölen izlenimi veriyor. Güvenli ön yüzü, seçkin görünüşü ile sizleri ilk bakışta büyüleyecek bir otomobil.

Yolculuğunuzu güven içinde geçirmeniz için her detayın özenle tasarlandığı Peugeot 301’de aracınızın yol koşullarına adapte olması sağlanıyor. Alüminyum jantların şıklığı aracınıza özgünlük katıyor. Peugeot 301’lerin geniş iç mekanları rahat bir yolculuk yapmak için tasarlanmış. Geniş aileler için de yolculuğun keyifli bir seyahate dönüşmesini sağlıyor. Ön koltukların şıklığı ve modern çizgisi, aracınızın içinde sizlere konforu yaşatacak detaylardan. Özel tasarlanan geniş bagajı ile yükleriniz kolaylıkla taşıyabilir, sıkışıklığa bir son verebilirsiniz. Ayrıca bagaj altında pratik bir saklama alanı da sizler için düşünülmüş.

Peugeot 301 kiralayarak, aileniz ve sevdiklerinizle konforlu bir yolculuğun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Burada gösterilen araçlar, söz konusu gruplar için örnek teşkil etmektedir. Malesef size kesin bir marka veya model taahüt edemiyoruz. Kiralanacak aracın markası ve modeli kiralama saatindeki uygunluk durumuna göre söz konusu gruba dahil araçlardan biri olarak yetkililerce belirlenecektir.