Volkswagen Tiguan
  • Volkswagen Tiguan
  • Tiguan
  • Tiguan
  • Tiguan

Volkswagen Tiguan

  • :
  • :
  • :
  • :
  • :

Araç Ek Bilgileri


Volkswagen Tiguen´in 4x4 çekiş sisteminin gösterdiği mükemmel performans ve sürüş rahatlığı SUV araçlar arasında öne çıkmasını sağlıyor. Heyecan ve karizma isteyenler için en mantıklı araç olan Tiguen her türlü yol ve arazi koşuluna hemen uyum sağlıyor. Tasarımı ve duruşu ile sizi içinize çekecek kadar iddialı bir araç.
1.750
KİRALA

Araç Donanımı

Volkswagen Tiguen'in 4x4 çekiş sisteminin gösterdiği mükemmel performans ve sürüş rahatlığı SUV araçlar arasında öne çıkmasını sağlıyor. Heyecan ve karizma isteyenler için en mantıklı araç olan Tiguen her türlü yol ve arazi koşuluna hemen uyum sağlıyor. Tasarımı ve duruşu ile sizi içinize çekecek kadar iddialı bir araç.

 

SUV araçlarda normal araçlarda olduğu gibi ilk dikkat edilmesi gereken konu donanımının yeterli olup olmadığıdır. Volkswagen Tiguen bu konuda hem keyfinize hem de gözünüze hitap ederek bunu kanıtlamayı başarmıştır. Biraz daha derinlemesine inecek olursak; yol tutuşu, yüksekliği, sessizliği ve açılır kapanır cam tavanı ile mükemmel bir yol arkadaşı. İç mekanda kullanılan malzeme kalitesini aracın koltuğuna oturduğunuz an hissetmek mümkün. Konforlu koltukları ile özellikle uzun yolculuklarda rahatlık arayanlar için birebir. Şık ve kullanışlı direksiyonu çok fonksiyonlu olup seyir halinde iken dikkatiniz dağılmadan radyoyu ve gösterge panelini kumanda edebilirsiniz.

Volkswagen Tiguen de konu güvenlik olunca akan sular duruyor. Çünkü en güvenli araç donanımına sahip olması ve sınıfında en sağlam tavanlı SUV seçilmesi bizlerin bir kez daha beğenisini kazandı. Ayrıca virajlı yolları tercih etmeye başladığınızda ise Tiguen sürücülerinden tam not alıyor. Yokuş kalkış sistemli Tiguen'leri kullanım sırasında gücünü rahatlıkla hissettirmesi kullanım keyfini de arttırıyor. Kalabalık aileler için konfor sağlaması bir yana, geniş bagaj hacmi sayesinde çok yer kaplayan eşyalarınızı bile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Isıtma ve soğutma anlamın da gayet başarılı olması da sürücüleri hem yaz hem kış rahatlığına ulaştırıyor.

 

Aracın yetenekleri ile tanışıp keyifli bir sürüş geçirenlerin vazgeçilmezi olması aynı zamanda aracın yüksek yapısı ve heybetli görünümü ile verdiği güven duygusu. Volkswagen Tiguen'in avantajlarına bakıp seçiminizi yapmak artık size kalıyor.Burada gösterilen araçlar, söz konusu gruplar için örnek teşkil etmektedir. Malesef size kesin bir marka veya model taahüt edemiyoruz. Kiralanacak aracın markası ve modeli kiralama saatindeki uygunluk durumuna göre söz konusu gruba dahil araçlardan biri olarak yetkililerce belirlenecektir.