Volvo s60 Kiralama
  • Volvo s60 Kiralama
  • S60
  • S60
  • S60

Volvo s60 Kiralama

  • :
  • :
  • :
  • :
  • :

Araç Ek Bilgileri


Heyecan veren, eğlenceli sürüş Mükemmel bir şekilde dengelenmiş dört şasiden birini seçin: Touring, Dynamic, alçaltılmış R-Design Spor Şasimiz ya da saniyede 500 adet hesaplama yapan elektronik kontrollü Four-C Şasimiz. Bunu otomatik şanzıman, direksiyondan kumandalı vites kolları ve spor koltuklarımızla birleştirdiğinizde, kendinizi yoldaki çukurlarla değil, yolla bütünleşmiş hissedeceksiniz.
3.000
KİRALA

Araç Donanımı

Heyecan veren, eğlenceli sürüş
 
Mükemmel bir şekilde dengelenmiş dört şasiden birini seçin: Touring, Dynamic, alçaltılmış R-Design Spor Şasimiz ya da saniyede 500 adet hesaplama yapan elektronik kontrollü Four-C Şasimiz. Bunu otomatik şanzıman, direksiyondan kumandalı vites kolları ve spor koltuklarımızla birleştirdiğinizde, kendinizi yoldaki çukurlarla değil, yolla bütünleşmiş hissedeceksiniz.
 
Her yönüyle kaliteye işaret eden zarafet
 
Çarpıcı, yeni ön ızgara ve gündüz açık farlar S60'ın diğerlerinden ayrılmasını sağlıyor. Klasik V şeklindeki Volvo motor kapağından entegre egzozlara kadar her şey zarif bir sadeliğe ve akıcı çizgilere dayanıyor ve benzersiz tasarım geleneğimizi yansıtıyor.
 
Sezgisel ve gelişmiş bağlantı
 
Seçilebilecek üç ayarıyla Adaptif Dijital Göstergeyi ruh halinize uyacak şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Yeni Sensus Connect çözümlerimizi seçerek S60'ınızı web tabanlı bir eğlence merkezine dönüştürebilirsiniz; gelecekteki bulut tabanlı hizmetlere ve fonksiyonlara da hazır.
 
Hızlı hareket eden bir dünyada sizi koruyor
 
Önünüzdeki araç aniden durur ve siz tepki vermezseniz, yenilikçi ve gelişmiş Şehirde Güvenlik/City Safety sistemimiz fren yapıyor; 50 km/saat'e kadar olan hızlarda. Aktif Uzun Far, dikkatinizi yola verip diğer sürücülerin gözünü almadan daha ileriyi görebilmenizi sağlıyor.
 
Yüksek kalite ve işçilik
 
Destekleyici, ergonomik tasarımlı koltuklarımıza yaslanın ve klasik İsveç mobilyasının ahengini taşıyan ahşap konsolumuzun işçiliğininkeyfini çıkarın. Gece olduğunda, opsiyonel iç aydınlatma paketimiz size yumuşak, beyaz bir ışık sağlayarak bardak tutucular, kapı kolları ve koltuk kumandaları gibi ayrıntıları belirginleştiriyor.


Burada gösterilen araçlar, söz konusu gruplar için örnek teşkil etmektedir. Malesef size kesin bir marka veya model taahüt edemiyoruz. Kiralanacak aracın markası ve modeli kiralama saatindeki uygunluk durumuna göre söz konusu gruba dahil araçlardan biri olarak yetkililerce belirlenecektir.