Yeni Nissan Micra
  • Yeni Nissan Micra
  • Micra
  • Micra

Yeni Nissan Micra

  • :
  • :
  • :
  • :
  • :

Araç Ek Bilgileri


30 yıllık efsanevi geçmişi ile öne çıkan Nissan Micra Avrupa´nın sattığı üçüncü model olarak önceliğini koruyor. Şimdi ise kapsamlı bir değişime uğramış yeni Nissan Micra performans olarak yapım amacına uygun bir araç haline gelerek sürüş keyfimize pratiklik katacağını bilmemiz gerek.
750
KİRALA

Araç Donanımı

30 yıllık efsanevi geçmişi ile öne çıkan Nissan Micra Avrupa'nın sattığı üçüncü model olarak önceliğini koruyor. Şimdi ise kapsamlı bir değişime uğramış yeni Nissan Micra performans olarak yapım amacına uygun bir araç haline gelerek sürüş keyfimize pratiklik katacağını bilmemiz gerek.

 

Yeni Nissan Micra sadece görsel olarak değil aynı zamanda,1,2 lt benzinli motoru ile daha az yakıt tüketimi sağlayarak iyi bir sonuç ortaya çıkartıyor. İlgi çeken tasarımı ve zenginleşen donanımı ile bizlere rahat bir sürüş keyfi vaat ediyor. Yeni ön ve arka tamponları, ön ızgarası,yeni jantları ayrıca yenilenen şık led lambaları ve bagaj kapağı ile dışarıdan,iç mekan da ise tasarım değişikliği ile de içeriden yenilenerek hem daha sportif hem de daha şık bir görünüme ulaşmış.İç hacmin çok geniş ve konforlu olması bir yana full donanıma sahip tasarımı ile aracın keyfini çıkarmamızı sağlıyor.Direksiyondan kumanda sistemi ile dikkatimiz dağılmadan navigasyonu,ses sistemini ve telefon görüşmelerimizi rahatlıkla yönetebiliyoruz.Yenilenen ön konsolundaki küçük eşya gözleri ve iki gözlü torpido ile araç içi düzenimizi de sağlıyor.

 

Yeni Nissan Micra akıllı anahtar sistemi ile de bizlere kullanım rahatlığını sunuyor. Ellerimiz dolu iken cebimizden veya çantamızdan anahtar aramak yerine, aracın kapısının üzerindeki düğmeye basarak kapıların açılmasını sağlamak bizler için vazgeçilmez bir kolaylık olacak. Çoğu sürücüler gibi bizlerde genellikle araçlarımızı park etme sıkıntısına düşeriz. Park edeceğimiz yere aracın sığıp sığmayacağı konusunda tereddüt ederiz. Hatta bazı zamanlarda daha geniş bir park yeri bulma arayışına bile gireriz. Yeni Nissan Micra sürücüleri bu sıkıntıdan kurtaracak park asistanı özelliği ile sizin yerinize park edeceğiniz yerin uygun olup olmadığını hesaplıyor ve park sensörleri ile rahat park etmemizi sağlayarak bizlere bir kez daha Micra rahatlığını ispatlıyor.

Yeni Nissan Micra farkı ile iyi bir sürüş rahatlığı artık vazgeçilmez olacak. Sadece bayan sürücülerinin değil dinamik ve eşsiz hatları ile de erkek sürücüleri kendine hayran bırakacak tasarıma sahip. Çarpıcı renk ve aksesuar seçenekleri ile de tarzınızı ve zevklerinizi öne çıkarın.Burada gösterilen araçlar, söz konusu gruplar için örnek teşkil etmektedir. Malesef size kesin bir marka veya model taahüt edemiyoruz. Kiralanacak aracın markası ve modeli kiralama saatindeki uygunluk durumuna göre söz konusu gruba dahil araçlardan biri olarak yetkililerce belirlenecektir.